Шановні покупці!

Приймаючи цю угоду, Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років, і Ви ознайомлені з законодавством у сфері регулювання обороту наркотичних засобів.

Ці дані є актуальними для України, оскільки ми знаходимося на території цієї юрисдикції.

Законодавча база Вашої країни може відрізнятись у цих питаннях, тож перевірте все самостійно або отримайте компетентну консультацію перед замовленням наших товарів.

Усі фотографії, описи та характеристики товарів надаються безпосередньо виробниками та призначені лише для ознайомлення з науковими чи освітніми цілями.

Ми аж ніяк не пропагуємо і не закликаємо до здійснення будь-яких протизаконних дій.

Усе насіння продається як сувеніри для використання в цілях, що не суперечать законодавству Вашої країни.

Уся відповідальність за подальше використання придбаного у нас насіння лежить на кінцевому споживачеві.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України №188 від 01.08.2000 р. зі змінами від 29.07.2010 р. «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, що перебувають у незаконному обігу», до наркотичних засобів відносяться:

  • смола канабісу (гашиш, анаша),
  • масло канабісу,
  • настойки та екстракти канабісу,
  • марихуана (висушена та не висушена),
  • верхівки рослин з квітами або плодами за винятком дозрілого насіння, з якого не була виділена смола.

Таким чином, насіння коноплі власне не є наркотичним засобом. Його продаж та/або купівля не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність, оскільки відсутній склад злочину.

Поняття «сприяння вирощуванню психоактивних рослин» у законодавстві України не існує і, як наслідок, якоїсь відповідальності за це немає.

Виходячи з зазначеного, Ви несете повну особисту відповідальність за будь-які дії, що здійснюються надалі з придбаним насінням.

Для покупців не з України:

Ми не можемо дати гарантії успішного проходження митного контролю під час відправлення товару в інші країни. У випадку, якщо його буде конфісковано (будуть присутні явні сліди відкриття конверту та позначки про це), – компенсація не здійснюється!!!

ЗАКОНОДАВСТВО

Будь ласка, уважно ознайомтесь з наведеною нижче інформацією, адже незнання законів не звільняє від відповідальності!!!

Також радимо прочитати матеріал про відповідальність.

Ми знаходимося на території юрисдикції України, тому тут описано українську законодавчу базу у сфері регулювання обороту наркотичних засобів.

Законодавча база Вашої країни може відрізнятись у цих питаннях, перевірте все самостійно або отримайте компетентну консультацію перед замовленням наших товарів.

Посів та вирощування конопель

За порушення законів у цій сфері можливі два види відповідальності: адміністративна та кримінальна.

Відповідно до статті 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості до 10 (десяти) рослин тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 306 до 1700 грн. з конфіскацією рослин, що незаконно вирощуються. У цьому випадку працівником поліції складається протокол про адміністративне порушення, на підставі якого за рішенням суду з винуватця стягується штраф у зазначеному розмірі.

Якщо ж кількість рослин, що вирощуються, перевищує 10 (десять), за це передбачається вже кримінальна відповідальність. Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості від 10 до 50 рослин тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 1700 до 8500 грн., або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

При цьому особа, яка добровільно здала наркотичні засоби та вказала джерело їх придбання або сприяла розкриттю злочинів, пов'язаних з їх незаконним обігом, звільняється від кримінальної відповідальності за їхнє незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання.

Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України, незаконний посів або незаконне вирощування конопель особою, яка раніше була засуджена за цією статтею, або яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 Кримінального кодексу, або цей злочин скоєно групою осіб за попередньою змовою з метою збуту, і навіть незаконний посів чи вирощування конопель у кількості 50 і більше рослин карається позбавленням волі терміном від 3 до 7 років.

За судовою практикою, злочин, передбачений вищезазначеною статтею Кримінального кодексу, визнається таким з моменту висівання насіння або посадки розсади, а також вчинення дій з догляду за рослинами незалежно від досягнення поставленої мети. Якщо з незалежних від волі «садівника» причин (внаслідок заморозків, посухи та ін.) насіння не зійшло або рослини загинули, то і в цих випадках злочин визнається скоєним.

При цьому, при підрахунку кількості незаконно вирощуваних рослин за усталеною судовою практикою окремою рослиною вважається та, яка має самостійний корінь, а кількість її стебел у розрахунок не береться.

Дії осіб, які здійснили незаконний посів або вирощування наркотичного засобу, а потім зберігали, перевозили, збували перероблений наркотичний засіб, у судовій практиці кваліфікуються як сукупність злочинів, що тягне за собою ще більш суворе покарання.

Також слід зазначити статтю 315 Кримінального кодексу України, згідно з якою підбурення до вживання наркотичних засобів є злочином та тягне за собою обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. При цьому судовою практикою встановлено, що підбурення до вживання наркотичних засобів – це ненасильницькі дії (прохання, умовляння, пропозиція, переконання, примус шляхом залякування та ін.), спрямовані на порушення бажання у певної особи вживати наркотичні засоби хоча б один раз. При цьому відповідальність за цією статтею настає незалежно від результату – чи вживала особа наркотичні засоби, чи відмовилася.