Важливо! Всю інформацію викладено виключно в просвітницьких цілях. Інформація не закликає до вирощування чи вживання.

 

У той час як індика асоціюється з кайфом тіла, сативу пов'язують з ейфорією розуму.

Сатива та індика, будучи двома основними видами канабісу, асоціюються з певною поведінкою та ефектами. Проте цінність цих визначень згодом втратила значення.

Отримані ефекти неможливо точно визначити, використовуючи лише назви сатива та індика. Сьогодні експерти розуміють, що існують численні штами канабісу і що вони по-різному впливають на людей.

Незважаючи на це, все ж таки кожен із видів пов'язують з певними ефектами. Далі ми опишемо п'ять потенційних переваг, якими володіє сатива:

Творчий підхід

У той час як індика пов'язана з ейфорією тіла, сативу асоціюють з ейфорією розуму, яка іноді призводить до спалахів творчості та нестандартного мислення. Штами сативи зазвичай не викликають сонливості, а це означає, що творчі пориви, найімовірніше, не супроводжуватимуться бажанням лягти спати. Вважається, що такі сорти відмінно підійдуть, коли споживач хоче зайнятися чимось креативним, наприклад зробити скульптуру, написати або намалювати щось.

Мотивація

Оскільки сатива відома ефектами, що впливають на мозок, вона іноді викликає параною. З одного боку це може бути неприємним відчуттям, однак, коли споживачі набувають певного досвіду і знають, як керувати цими ефектами, то усвідомлюють, що ті, як правило, підтримують активність людей та їхню мотивацію, наприклад, наводити лад або виконувати певну роботу.

Полегшення тривоги

Хоча відомо, що більшість сортів канабісу допомагають полегшити тривогу, сатива має додатковий бонус, який допомагає людині залишатися активною. Вправи та рух − гарний спосіб тримати тривогу у вузді.

Комунікабельність

Кожен стикався з тією чи іншою формою соціальної тривожності. Але для деяких людей страх спілкуватися з іншими або опинитися в певних соціальних ситуаціях позначається на їхньому психічному здоров'ї. Канабіс не є панацеєю, але стимулююча дія сативи може допомогти розслабитися в соціальних ситуаціях, додаючи людям впевненості у собі, що полегшує спілкування з іншими.

Ейфорія

Якщо ви хочете добре провести час або знайти чим себе зайняти, сатива – Ваш вірний помічник. Почуття щастя та ейфорії є одними з визначальних ефектів, пов'язаних із її споживанням.

Стаття за матеріалами ресурсу https://www.thegrowthop.com/