Важливо! Всю інформацію викладено виключно в просвітницьких цілях. Інформація не закликає до вирощування чи вживання.

 

Просто пам'ятайте: ТГК це ще не все!

Тетрагідроканабінол, більш відомий як ТГК, є одним з найбільш вивчених психоактивних канабіноїдів у канабісі, оскільки саме він дає споживачам відчуття ейфорії. Штами марихуани з високим вмістом ТГК особливо популярні серед досвідчених споживачів, оскільки ефект від них сильніший.

Незважаючи на те, що це хороший показник ефективності, при виборі сорту не слід покладатися виключно на процентний вміст ТГК. Щоб знайти ідеальний для себе продукт, споживачі також повинні враховувати характеристики терпенів, вміст канабіноїдів, аромати та смакові особливості.

 «Ми вважаємо, що люди звертають надмірну увагу на рівень ТГК. Сорти канабісу містять багато дивовижних канабіноїдів та терпенів, які «працюють» разом, і ми дійсно фокусуємося на цьому, а не на процентному вмісті ТГК» — пояснив Джеймі Шоу, директор з комунікацій та культури Shelter Cannabis.

Втім людям подобаються сорти з високим вмістом ТГК, тому ми надаємо список штамів із найвищими показниками тетрагідроканабінолу на канадських регульованих ринках.

Blue Cheese від North 40

TГК: 23.3%

Blue Cheese − класичний індика-домінантний сорт, багатий на лімонен, бета-каріофіллен і неролідол. Аромат і смак поєднують у собі фруктову насолоду з мускусним присмаком.

 «Blue Cheese від мікрокультиватора North 40 не піддається опроміненню та вирощується в аеропоніці високого тиску без пестицидів або фунгіцидів. Штам зараз доступний у Саскачевані і в медичних цілях через Shelter Market» — ділиться Шоу.

High Seas від Reef

TГК: 18 - 26%

High Seas від Reef −  це сорт з переважанням генотипу сативи, отриманий після схрещування Ghost OG та Nevil's Wreck. High Seas, який вирощено у Новій Шотландії, має високий рівень ТГК та щільні шишки.

Цей сорт характеризується землистим та цитрусовим ароматом і містить велику кількість терпенів, серед яких терпінолен, мірцен, лімонен, бета-пінен та оцимен.

Oregon Golden Goat від Top Leaf

TГК: 18 - 25%

Oregon Golden Goat − це сатива-домінантний гібрид Lemon Haze, Zelly's Gift та Flo.

Яскраво-зелені бутони мають квітковий, цитрусовий та сосновий аромат, який, за словами Top Leaf, на вагу золота.

Вирощений в Альберті, OGG містить у собі каріофілен, терпінеол, гумулен та мірцен.

Pacific OG Kush від Tantalus Labs

ТГК: 15 - 20%

"Команда з вирощування Tantalus у захваті від нашого нового Pacific OG Kush" − говорить Ден Саттон, генеральний директор Tantalus Labs. Саттон пояснює, що Pacific OG Kush, виведений з Nepali OG та Snow Lotus, може містити лише 20% ТГК, але його ефекти такі ж інтенсивні, як при 25%.

Nepali OG перейняв конічні бутони та землисті ноти аромату від OG, а тонкі відтінки лакриці та чорної вишні від Snow Lotus. Будьте обережні з ним!

Sunset від LBS

TГК: 17.5 - 25%

Sunset − це індика-домінантний сорт з високим вмістом ТГК та ароматом пряного перцю та гвоздики. Вирощений в Онтаріо, цей штам багатий на ліналоол, бета-каріофіллен і гумулен.

Wedding Cake від Qwest Reserve

TГК: 18 - 26%

Wedding cake − це штам з переважанням генотипу індики, який відрізняється поєднанням високого вмісту ТГК та яскраво-вираженого смаку.

Цей сорт, вирощений у Кутеней, Британська Колумбія, отримав свою назву через аромат ванільної глазурі. У Wedding cake кислуватий вишуканий смак із присмаком вершків.

Strawberry Fire OG від Gage Cannabis Co.

TГК: 15.5 - 23.50%

Strawberry Fire OG від Gage Cannabis є гібридом Strawberry Cough і Fire OG, який забезпечує високий вміст ТГК і практично повну відсутність КБД.

Цей сорт має темно-зелені шишки, покриті трихомами. Він також багатий на терпени, такі як лімонен і мірцен.

У Strawberry Fire OG кислуватий терпкий смак з м'яким ягідним післясмаком.

Headband від Pure Sunfarms

TГК: 17 - 23%

Сорт Headband широко відомий своїм «газовим» запахом, який утворюється завдяки терпенам – ліналоолу, бета-каріофілену та гумулену.

Цей штам – фаворит фанатів долини Фрейзер у Британській Колумбії і є чимось середнім між OG Kush та Sour Diesel. При належному догляді ці липкі, щільні шишки мають солодкуватий, пікантний смак.

Стаття за матеріалами ресурсу https://www.thegrowthop.com/