Важливо! Всю інформацію викладено виключно в просвітницьких цілях. Інформація не закликає до вирощування чи вживання.

 

Не обов'язково чекати на День святого Валентина, щоб спробувати щось нове в ліжку. Дедалі більше людей, як новачки, так і досвідчені споживачі канабісу, вивчають передбачувані сексуально збуджуючі ефекти цієї рослини. Їх можна отримати з їжі, приготованої з додаванням марихуани, а також з електронних сигарет та мастил з екстрактами канабісу.

У цій статті ми зібрали п'ять сортів, які, як запевняють онлайн-оглядачі, допоможуть розпалити пристрасть у ліжку. Можливо у цей день святого Валентина Ви відмовитеся від традиційного букету червоних троянд, а натомість оберете «зелений букет» канабісу?

Love Potion #1

Назва цього сорту в перекладі з англійської означає "Любовне зілля №1". Він ідеально підходить для пристрасної ночі. За словами Leafly, його генотип на 70% від сативи і він відрізняється мускусним лимонним смаком.

Love Potion #1 містить близько 18% ТГК із дуже невеликою кількістю КБД. Споживачі повідомляють, що, спробувавши цей сорт, вони відчували себе збудженими, зосередженими, розслабленими та креативними.

 «Я відчувала себе такою спокійною та щасливою, у той час як мій розум «гудів» і був активним», − пише rebeccakirstein, користувач Leafly. «Я отримала дуже потужний і водночас плавний кайф, який безперечно налаштував мене на потрібний лад».

Pink Mango

Цей сорт з генотипом на 60% від сативи є сумішшю смаків ожини, чорниці і грейпфрута, тож на Вас чекає фруктовий хіт!

Серед його ефектів можна виділити ейфорію, розслаблення та збудження, які також допомагають при депресії та нудоті. Згідно з WikiLeaf, цей штам майже не містить КБД, а рівень ТГК становить близько 21%.

Користувач Leafly phthree пише: «... сорт pink mango дуже мене завів. Я була на іншому рівні збудження. На щастя для мене, я одружена, і мій чоловік був у захваті!»

Purple Panty Dropper

Якщо дослівно перекласти назву цього сорту, ми отримаємо щось на кшталт «фіолетовий трусико-видаляч». Що ж, назва говорить сама за себе.

Згідно з AllBud, Purple Panty Dropper − це індика-домінантний гібридний штам, в якому міститься близько 24% ТГК. Це щось середнє між Purple Haze, Oregon Grape та Matanuskan Mist. Згідно Leafly, у нього багатий солодкий аромат, і він може бути чимось на зразок афродизіаку.

"Дружині подобається цей сорт, за її словами, назва говорить сама за себе", − пише Dgnotnice, користувач Leafly. «Мені він дійсно допомагає при сильному болю в нервах і дисках, що стискають спинний мозок у шиї. Це улюблений сорт дружини, коли вона хоче зайнятися диким сексом уночі».

Atomic Northern Lights

Wikileaf зазначає, що Atomic Northern Lights краще вживати підвечір, адже вміст ТГК іноді досягає 24%.

Його типовими ефектами є розслаблення, сонливість та креативність, які можуть бути корисними людям з депресією, тривогою та мігренню.

 "Мені цей штам подобається", − пише Long_live12, оглядач Leafly. «Приголомшливий кайф, відмінний запах та смак. Класно займатися сексом після вживання. Всім рекомендую".

Silver Train

Згідно з Leafly, Silver Train є сатива-домінантним гібридом Super Silver Haze та Trainwreck.

Wikileaf повідомляє, що він містить близько 24% КБД, тому його споживачі відчувають себе зосередженим, розслабленим та товариським.

«Мій особистий лідер. Весело, коли ти вживаєш його з кимось *підморгнув*», — пише MusicallyFF, користувач Leafly.

Ще один користувач Leafly, ymama, зазначає: «Цитуючи мого друга, який теж спробував його: «Вам не потрібний Сіаліс, коли у вас вдома є Silver Train».

Мудрі слова.

Стаття за матеріалами ресурсу https://www.thegrowthop.com/